Views field formatter (8.x-1.7) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: View
fr: Voir

en: Field value
fr: Valeur du champ

en: About
fr: À propos

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: More Information
fr: Plus d'informations

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: View: @view
fr: Vue : @view

en: Not configured yet.
fr: Pas encore configuré.
