Views field formatter (8.x-1.8) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: View
ta: பார்

en: About
ta: பற்றி

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
