Views field formatter (8.x-1.9) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: View: @view
bo: མཐོང་རིས། @view
