Views field formatter (8.x-1.11) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: View
lv: Skatīt

en: About
lv: Par

en: Weight for @title
lv: Svars @title
