Views Field View (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: Fields
be: Палі

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
