Views Field View (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Fields
bs: Polja

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: View settings
bs: Postavke views-a
