Views Field View (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Fields
sv: Fält

en: Arguments
sv: Argument

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: View settings
sv: Inställningar för vy

en: @argument title
sv: Titel för @argument

en: @argument input
sv: Inmatning för @argument

en: Contextual filters
sv: Kontextuella filter
