Views Field View (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: View
vi: Xem

en: Display
vi: Hiển thị

en: Fields
vi: Các trường

en: Arguments
vi: Tham số

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: View settings
vi: Các thiết lập view

en: @argument title
vi: Tiêu đề tham số @argument

en: @argument input
vi: Nhập vào tham số @argument

en: Contextual filters
vi: Bộ lọc ngữ cảnh
