Views Field View (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: View
da: Vis

en: Fields
da: Felter

en: Arguments
da: Parametre

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: View settings
da: Indstillinger for view

en: @argument title
da: @argument titel

en: Contextual filters
da: Kontekstuelle filtre
