Views Field View (8.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Display
tr: Gösterim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: View settings
tr: Görünüm (View) ayarları

en: @argument title
tr: @argument başlığı

en: @argument input
tr: @argument girdisi

en: Contextual filters
tr: Bağlamsal filtre
