Views Field View (8.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: @argument title
hi: @argument शीर्षक
