Views Field View (8.x-1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Fields
ru: Поля

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: View settings
ru: Настройки представления

en: @argument title
ru: @argument заголовок

en: @argument input
ru: @argument ввод

en: Contextual filters
ru: Контекстные фильтры
