Views Field View (8.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Fields
hr: Polja

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
