Views Field View (8.x-1.0-beta6) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Fields
fa: میدانها

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: View settings
fa: تنظیمات نما

en: @argument title
fa: عنوان @argument

en: Contextual filters
fa: صافیهای زمینه‌ای
