Views fieldsets (4.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Views
uk: Види

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Wrapper type
uk: Тип обгортки
