Views fieldsets (8.x-3.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Collapsible
de: Zusammenklappbar

en: Collapsed
de: Zusammengeklappt

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Fieldset
de: Feldgruppe

en: Wrapper classes
de: CSS-Klassen, mit denen die Symbole umgeben werden.

en: Wrapper type
de: Typ des umgebenden Elements

en: Fieldset legend
de: Feldgruppenlegende
