Views Flexbox (8.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Views
lv: Skati

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Column
lv: Kolonna

en: Row
lv: Rinda
