Views Flexbox (8.x-1.0-rc3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: None
de: Keine

en: Center
de: Zentriert

en: Display Style
de: Darstellung

en: Views
de: Ansichten

en: Start
de: Beginn

en: End
de: Ende

en: Link to content
de: Link zum Inhalt

en: Column
de: Spalte

en: Row
de: Zeile

en: Stretch
de: Strecken
