Views Flexbox (8.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Views
id: View

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Link to content
id: Tautan ke konten

en: Column
id: Kolom

en: Row
id: Baris
