Views Flexbox (8.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Display Style
ja: 表示形式

en: Views
ja: ビュー

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Link to content
ja: コンテンツへのリンク

en: Column
ja: カラム

en: Row
ja: 行
