Views Flexbox (8.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Display Style
nl: Weergavestijl

en: Views
nl: Overzichten

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Link to content
nl: Link naar inhoud

en: Column
nl: Kolom

en: Row
nl: Rij
