Views Flexbox (8.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Display Style
uk: Стиль відображення

en: Views
uk: Види

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Link to content
uk: Посилання на матеріал

en: Column
uk: Колонка

en: Row
uk: Рядок
