Views Flexbox (8.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Display Style
vi: Hình thức trình bày

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Column
vi: Cột

en: Row
vi: Hàng
