Views Flexbox (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Display Style
hu: A megjelenés stílusa

en: Views
hu: Nézetek

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Link to content
hu: Hivatkozás a tartalomra

en: Column
hu: Oszlop

en: Row
hu: Sor
