Views Flexbox (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Views
ps: ليدنې

en: Column
ps: ستن

en: Row
ps: کتار
