Views Flexbox (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Views
ro: Vizualizări

en: End
ro: Sfârşit

en: Link to content
ro: Legătură către conţinut

en: Column
ro: Coloană

en: Row
ro: Rând
