Views Flexbox (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Views
ar: الرؤى

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Link to content
ar: رابط المحتوى

en: Column
ar: العمود

en: Row
ar: صف
