Views Flexbox (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Link to content
bo: ནང་དོན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Row
bo: ཕྲེང
