Views Flexbox (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: End
da: Slut

en: Link to content
da: Link til indhold

en: Column
da: Kolonne

en: Row
da: Række
