Views Flexbox (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Column
el: Στήλη

en: Row
el: Γραμμή
