Views Flexbox (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Views
et: Vaated

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Column
et: Tulp

en: Row
et: Rida
