Views Flexbox (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Display Style
fi: Näyttötapa

en: Views
fi: Näkymät

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Link to content
fi: Linkitä sisältöön

en: Column
fi: Palsta

en: Row
fi: Rivi
