Views Flexbox (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Center
fr: Centre

en: Display Style
fr: Style d'affichage

en: Views
fr: Vues

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Link to content
fr: Lier au contenu

en: Column
fr: Colonne

en: Row
fr: Ligne
