Views Flexbox (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Views
gl: Vistas

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Link to content
gl: Ligazón ao contido

en: Column
gl: Columna

en: Row
gl: Ringleira
