Views Flexbox (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Views
he: היבטים

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Column
he: עמודה

en: Row
he: שורה
