Views Flexbox (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Views
is: Gagnasýn

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Column
is: Dálkur
