Views Flexbox (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Display Style
it: Stile di visualizzazione

en: Views
it: Viste

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Link to content
it: Link al contenuto

en: Column
it: Colonna

en: Row
it: Riga
