Views Flexbox (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Display Style
lt: Rodymo stilius

en: Views
lt: Vaizdai

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Column
lt: Stulpelis
