Views Flexbox (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Display Style
pl: Styl wyświetlania

en: Views
pl: Widoki

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Link to content
pl: Link do zawartości

en: Column
pl: Kolumna

en: Row
pl: Wiersz
