Views Flexbox (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Centrar

en: Display Style
pt: Estilo de apresentação

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Link to content
pt: Ligação para o conteúdo

en: Column
pt: Coluna

en: Row
pt: Linha
