Views Flexbox (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: None
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: Display Style
ru: Стиль отображения

en: Views
ru: Представление

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Link to content
ru: Ссылка на содержимое

en: Column
ru: Колонка

en: Row
ru: Строка
