Views Flexbox (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Column
sk: Stĺpec

en: Row
sk: Riadok
