Views Flexbox (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Views
tr: Görünümler

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Link to content
tr: İçerik bağlantısı

en: Column
tr: Sütun

en: Row
tr: Satır
