Views Flexbox (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Display Style
sv: Visningstyp

en: Views
sv: Vyer

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Link to content
sv: Länk till innehåll

en: Column
sv: Kolumn

en: Row
sv: Rad
