Views FractionSlider (2.2.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: 5
ne: ५

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 7
ne: ७

en: 8
ne: ८

en: 2
ne: २

en: 1
ne: १
