Views FractionSlider (2.2.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: none
sv: ingen

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Views
sv: Vyer

en: Dimensions
sv: Mått

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Controls
sv: Kontroller

en: Pager
sv: Paginerare

en: -None-
sv: -Ingen-

en: Increase
sv: Öka

en: linear
sv: linjär

en: Responsive
sv: Följsam
