Views FractionSlider (2.3.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: none
nl: geen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Views
nl: Overzichten

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Pager
nl: Paginering

en: Others
nl: Anderen

en: fade
nl: vervagen

en: -None-
nl: -Geen-

en: Increase
nl: Vergroten

en: Full width
nl: Volledige breedte
