Views FractionSlider (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: none
pt: nenhum

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: bottom
pt: embaixo

en: top
pt: topo

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: Controls
pt: Controles

en: Pager
pt: Paginador

en: Others
pt: Outros

en: Responsive
pt: Responsivo
