Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Name
bn: নাম

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Location
bn: অবস্থান

en: Language code
bn: ভাষা কোড
