Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Access
cy: Mynediad

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Location
cy: Lleoliad

en: Language code
cy: Côd yr iaith
